|DOMOV ||O NAS ||KJE SMO ||NAŠ PROGRAM ||KONTAKTI ||POSTANI ČLAN ||GALERIJA |
.
.

Društvo združuje polnoletne osebe z namenom uresničevanja osebnih ciljev, reševanja življenjskih težav posameznika, preseganja občutka osamljenosti in posledic, ki jih le-to prinaša. Svoje cilje uresničujemo z druženjem pogovori in posvetovanji, organiziranjem pohodov, izletov, obiskov kulturnih prireditev, s prirejanjem plesnih tečajev in družabnih srečanj s plesom. Smo člani Plesne zveze Slovenije in si prizadevamo negovati družabni ples na kakovostni in kulturni ravni po zgledu mojstra plesa Adolfa Jenka. Vrata društva so odprta tako samskim kot parom, mlajšim kot starejšim ljubiteljem plesa in vsem, željnim druženja, tako tistim, ki že obvladajo plesne korake, kot tistim, ki se jih šele učijo. Člani društva se srečujemo na Bratovševi ploščadi 30 v prostorih ČS Posavje. Naših srečanj se udeležujejo ljudje iz vseh predelov Slovenije. Pridite in se družite z nami!

Pravila lepega vedenja na plesu

• VRTNICA - DRUŠTVO LJUBITELJEV PLESA IN DRUŽENJA

• Vodstvo društva

• Matična številka: 1202243000